مجله گردشگری

تابستان در برلین

بهترین زمان برای سفر به برلین فصل تابستان است. اگر برنامه سفر به برلین در تابستان را دارید، بسیار خوش شانس هستید. مردم این شهر در تابستان خوشحال تر و دوستانه تر هستند. جاذبه های بی نظیر این شهر را از دست ندهید.

استخر شناور برلین

یکی از منحصر به فرد ترین استخر ها در آلمان است. این استخر یک استخر شناور بر روی رودخانه spree  می باشد. استخری با طول ۳۲ متر که افراد را به شنا، گرفتن حمام آفتاب و یوگا دعوت می کند. این استخر مکانی عالی برای گذراندن روزهای گرم تابستانی در برلین است.

سواحل برلین

برلین از هیچ جهتی نزدیک به اقیانوس نیست. ولی این بدان معنا نیست که این شهر ساحل نداشته باشد. برلینی ها چندین ساحل مصنوعی شهری در امتداد رودخانه spree که در مرکز شهر می باشد، درست کرده اند.

حتی شن و ماسه و صندلی های مخصوص حمام آفتاب نیز دارد. اگر ترجیح می دهید در ساحل مصنوعی فعالیت بیشتری داشته باشید، می توانید از زمین های مخصوص والیبال ساحلی لذت ببرید.

بهترین دریاچه های مخصوص شنا

اگر علاقه مند به شنا و یا آب تنی هستید، حتما دریاچه های برلین را امتحان کنید. شنا و آب تنی در دریاچه هایی با آب خنک و کریستالی و استراحت در زیر سایه های دلپذیر آن ها را از دست ندهید.

سالن سینماهای روباز

می توانید در حالی که زیر ستاره های آسمان برلین هستید، به تماشای آخرین فیلم ها بپردازید. تقریبا از اواسط بهار تا اواخر تابستان در برلین سینماهای روباز عمومی، در پارک ها، مقابل موزه ها و مقابل جاذبه های گردشگری دیگر برپا می شود.

خانه های قایقی

هر زمانی به دنبال مکانی رمانتیک و یا مکانی پر هیجان برای خانواده در سفر بودید، خانه های قایقی برلین بهترین گزینه است. با اجاره کردن یکی از این خانه های قایقی سفری خاص برای خود رقم بزنید و برلین را از زاویه ای دیگر ببینید. 

این خانه های قایقی به وسیله یک موتور الکتریکی کار می کند و نهایت سرعت آن به ۶ مایل در ساعت می رسد. برای استفاده از این قایق ها احتیاجی به گواهینامه خاصی ندارید.

بزرگترین پارک برلین

این پارک پیش از آن که به بزرگترین پارک شهر تبدیل شود، قلمرو شکار پادشاهانPrussian  بوده است.

در کنار این پارک باغ وحش برلین نیز قرار دارد. مساحت این پارک بالغ بر ۶۰۰ هکتار است و می توانید از مسیر های مخصوص پیاده روی سرسبز، نهرهای کوچک و کافه های روباز لذت ببرید. در گوشه ای از پارک یک دریاچه کوچک قرار دارد، که می توانید با اجاره قایق بر روی آن قایق سواری کنید.

دوچرخه سواری

یکی از بهترین راه های گشت و گذار در برلین دوچرخه سواری است. در سطح شهر بیش از ۴۰۰ مایل مسیر مخصوص دوچرخه سواری و چندین ایستگاه اجاره دوچرخه وجود دارد. گشت با دوچرخه راه بسیار جذاب دیدنی و امنی برای دیدن برلین است.

فستیوال های تابستانی

این فستیوال ها ترکیبی از شادی، رنگ و نمایش فرهنگ هستند. در این جشن های شگفت انگیز قایق ها را تزئین می کنند و نوازندگانی از بیش از ۷۰ کشور مختلف به برلین می آیند.

آرتا اطلس‌چی
نویسنده

دیدگاه شما چیست؟

بدون دیدگاه