قوانین و مقررات تریپادرا

قوانین و مقررات

کلیه خدمات تریپادرا سفر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین جرایم اینترنتی است و کاربران نیز متعاقبا موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشند.

وبسایت تریپادرا ازقوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

تریپادرا خدمات فروش تور، رزرو هتل، فروش بلیط و دیگر خدمات را ارائه نمی دهد و در حال حاضر هیچگونه تراکنش مالی از طریق کاربران ندارد. ترپادرا تنها به ارائه محتوا، اطلاعات و مطالب در حوزه گردشگری و معرفی خدمات آژانس های مسافرتی و گردشگری می پردازد.

هر گونه فعالیت و بحث‌های سیاسی و حزبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. همچنین نوشته‌های کاربران از نظر عدم مغایرات با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تخطی کاربران، علاوه بر حذف و عدم نمایش مطلب مذبور، حساب کاربر متخلف نیز حذف خواهد گردید.

تریپادرا بنابر قوانین و مقررات حوزه گردشکری با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار خواهد داد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از قوانین جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.